Hejka. Nazywam się Magda, obecnie mieszkam w Madrycie i „z zawodu” jestem fotografem. Napisałam „z zawodu” bowiem jestem jednym z tych nielicznych szczęśliwców, którzy robią to, co kochają w swoim życiu. Jak to bardzo dobrze ujął Konfucjusz „Wybierz sobie zawód, który lubisz, a całe życie nie będziesz musiał pracować”.Jeżeli potrzebujesz fotografa z możliwością dogadania się w ojczystym języku, zapraszam ma moją stronę: Madafoto.net : Profesjonalny Fotograf & Madryt & Wesela & Imprezy & Wydarzenia

Dla mojej pasji poświęcam się w 100%, lecz każdy potrzebuje odpoczynku. To właśnie wtedy inicjatywę przejmuje moja druga pasja: podróże. Coś co powoduje, że nie potrafię usiedzieć za długo w jednym miejscu. Nieważne czy będzie to jakaś egzotyczna podróż czy krótki lokalny wypad. Czuję silną potrzebę wybycia z domu i odkrywania nowych miejsc. Daje mi to masę dodatkowej energii i radości z życia. Ryszard Kapuściński słusznie napisał : „Wszak istnieje coś takiego jak zarażenie podróżą i jest to rodzaj choroby w gruncie rzeczy nieuleczalnej”. Zgadnij co robię gdy już wyjądę w upragnio0ną podróż? … Zdjęcia 🙂

Z CHĘCIĄ DZIELĘ SIĘ MOIMI HISTORIAMI Z PODRÓŻY

Gdy już posiadam wspomnienia oraz fotografie ze swoich podróży, pomyślałam, że byłoby fajnie podzielić się moimi przeżyciami z innymi. I tak właśnie powstał Mój Blog Podróżniczy.

CHĘTNIE PODZIELĘ SIĘ NIE TYLKO WSPOMNIENIAMI

Miejsca moich podróży wybieram czasami po długich przemyśleniach, a czasami spontanicznie. Wkładam dużo serca i energii, aby dobrze zaplanować każdy szczegół mojej podróży. Rozważnie wybieram, które miejsca warto odwiedzić w najlepiej dostępnym czasie (biorąc pod uwagę pogodę, lokalne festyny), wybieram najlepsze opcje transportu tam i z powrotem (również przejazdy wewnętrzne) z uwagą na balans pomiędzy czasem i kosztami oraz szukam najciekawszych miejsc do zatrzymania się. Gdziekolwiek nie jestem, nie mogę doczekać się spróbowania lokalnej kuchni, poznania nowych potraw i zapachów.

Bardzo lubię podróżować samotnie z moją małą rodzinką (ostatnio dołączyła do Nas Nasza piękna córeczka), lecz szybko zdałam sobie sprawę, że wyjazdy w większej grupie mają również swoje zalety. Zaczęłam więc zapraszać inne osoby żądne wrażeń do wspólnych podróży. Na początku byli to znajomi, jednak z czasem wpadł mi do głowy pomysł, że przecież równie dobrze mogę pomóc innym ludziom. Jeżeli jesteś osobą, która chciałaby odwiedzić jakieś egzotyczne miejsce i potrzebujesz kogoś kto chętnie to dla Ciebie zorganizuje, po prostu skontaktuj się ze mną.

W razie jakichkolwiek pytań kliknij tutaj KONTAKT